
У четвер, 25 червня, військові ЗСУ підняли український прапор на Кінбурнській косі на Миколаївщині.
Про це повідомили у регіональному управлінні Сил територіальної оборони «Південь».
«Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони», – повідомили військові.
Також у повідомленні наголосили, що боротьба за звільнення українських територій триває.
Напередодні повідомлялося, що у результаті ударів Сил оборони України логістика російських загарбників на окупованій Кінбурнській косі була зруйнована. Ворожі розпочали евакуацію на тлі зупинки постачання боєприпасів, палива і продовольства.
Як відомо, ще на початку червня представники військового партизанського руху АТЕШ повідомили, що через проблеми із забезпеченням російські окупанти покидають позиції на Кінбурнській косі.






